SERWISANT MOBILNY MASZYN CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Legnica
Firma:
Eckert Automatyka Spawalnicza Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:

naprawa maszyn CNC i urządzeń peryferyjnych;
montaż nowych maszyn CNC;
prowadzenie wsparcia technicznego oraz szkoleń operatorów.

Wymagania:
poszukujemy pracowników doświadczonych na podobnych stanowiskach jak i absolwentów szkół;
wykształcenie techniczne (min. zawodowe);
dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
znajomość rysunku technicznego;
wiedza z zakresu podstawowej mechaniki i elektryki;
uprawnienia elektryczne E1;
prawo jazdy kategorii B;
mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją;
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
wynagrodzenie zasadnicze i premię kwartalna;
atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji;
szkolenia krajowe i zagraniczne;
niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód;
pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport;
przyjazne otoczenie miejsca pracy, pełne zieleni, z dala od zgiełku miasta

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https:https://www.pracuj.pl/praca/serwisant-mobilny-maszyn-cnc-legnica-lubin-okolice%2Coferta%2C6109795

ul. Pawicka 4c
59-220 Legnica
DolnośląskiePL