OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ
Lokalizacja:
Śląskie, Zabrze
Firma:
MOSTOSTAL ZABRZE S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
-dobór narzędzi niezbędnych do wykonywania prac
-ustawianie parametrów maszyny poprzez programowanie
-obsługa i kontrola pracy maszyny
-kontrola wykonywanych detali (wymiarowa i jakościowa)
-podstawowa konserwacja maszyny i przyrządów

Wymagania:
-wykształcenie min. zawodowe
-umiejętność obsługi prasy krawędziowej oraz oprogramowania
-umiejętność dokonywania pomiarów kontrolnych
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-uprawnienia do obsługi urządzeń dźwigowych z poziomu „0”
-doświadczenie na ww. stanowisku minimum 1 rok
-dyspozycyjność

Oferujemy:
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-zdobycie doświadczenia zawodowego i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
-możliwość rozwoju zawodowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-prasy-krawedziowej-gliwice-zabrze,oferta,6050182

Wolności 191
41-800 Zabrze
ŚląskiePL