Tokarz Manulany
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz
Firma:
SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-wykonywanie operacji technologicznych obróbki skrawaniem,
-wykonywanie operacji technologicznych: toczenia, frezowania, wiercenia, gwintowania, gięcia, gratowania,
-sprawdzanie poprawności wykonywanych detali zgodnie z obowiązującą dokumentacją techniczną i wymaganiami jakościowymi.

Wymagania:
-ok. 2 lat doświadczenia w obsłudze tokarek konwencjonalnych,
-wykształcenie zawodowe lub średnie, wskazane techniczne – mechaniczne,
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
-umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
-umiejętność prawidłowego doboru narzędzi do wykonywanych zadań,
-umiejętność współdziałania w zespole.

Oferujemy:
-stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki pozapłacowe: prywatna
-opieka medyczna, zajęcia sportowe i wiele innych,
-dogodne warunki socjalne oraz godziny pracy,
-praca w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju: treningi, szkolenia.

Rolbieskiego 2
85-862 Bydgoszcz
Kujawsko-PomorskiePL
Rekrutacja:
NIP:
967-125-28-45