Operator maszyn sterowanych numerycznie
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Komorniki
Firma:
GOTEC POLSKA SP Z O.O.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Zadania:
-Praca przy obsłudze maszyn (przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej prawidłowe funkcjonowanie, kontrola poprawności wykonanych detali oraz wykonywanie bieżących pomiarów),
-Udział w instalacji nowych maszyn i urządzeń.

Wymagania:
-Wykształcenie min. zawodowe,
-Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze obrabiarek CNC (osoby bez doświadczenia, które są chętne do podniesienia swoich kwalifikacji – są również mile widziane),
-Mile widziana znajomość rysunku technicznego,
-Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno–pomiarowymi,
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
-Dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
-Ciekawą pracę w firmie o międzynarodowych standardach ze stabilną pozycją na rynku międzynarodowym,
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wynagrodzenie uzależnione od stopnia zaawansowania wiedzy,
-Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
-Możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych oraz awansu stanowiskowego.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-sterowanych-numerycznie-pily-tokarki-frezarki-komorniki-pow-sredzki,oferta,5029712?sug=oferta_bottom_ss_1

Polna 7
55-300 Komorniki
DolnośląskiePL