26.01.2022

Znów będzie wiosna! Przemysłowa Wiosna!

Znów będzie wiosna! Przemysłowa Wiosna!

Przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi powraca do tradycyjnego, wiosennego terminu. Przemysłowych specjalistów zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku.

Przemysłowy cykl Targów Kielce odbywał się zawsze wiosną. Nawet pandemia nie zdołała odwołać tego wydarzenia. Jedyną zmianą jaką zaakceptowali zarówno wystawcy jak i zwiedzający było przeniesienie Targów na jesień. Po dwóch latach „Przemysłowej Jesieni” Targi wracają do tradycyjnego, wiosennego terminu już w 2022 roku! Minioną edycję cenionego w wielu branżach przemysłowego cyklu odwiedziło ponad 10 000 branżowych zwiedzających. Trudno zatem się dziwić, że satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych była ogromna.

- Jesteśmy ogromnie zadowoleni. To są pierwsze targi od początku pandemii, które są tak duże i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie również tak udany – podsumowała udział w targach w 2021 roku JOANNA JUCHA-GIERCZAK, z firmy GM AUTOMATYKA.

A tegoroczne wystawy, do których pozostały niecałe trzy miesiące mają szansę się udać. Większość hal jest już zapełnionych, najwięksi potentaci z branży maszyn, robotów i obrabiarek potwierdzają swoją obecność i zapowiadają spektakularne ekspozycje.

A zgłoszenie udziału w Przemysłowej Wiośnie jako wystawcy nigdy nie było tak łatwe! Wystarczy zarejestrować się na Portalu Wystawcy! Dzięki Portalowi można oszczędzić czas - wszelkie formalności związane z uczestnictwem w targach załatwia się w prosty sposób online. Obecność w Portalu pomaga zwiększyć zasięg, dzięki znajdującym się tam danym kontaktowym, opisie firmy czy linkom do social mediów. Dzięki możliwości dodania materiałów, wyróżniających firmę, np. linków do video na YouTube, plików z ofertą lub zdjęć można z pewnością wzmocnić swoją markę. Portal ma też działanie networkingowe - dzięki opcji "Kalendarz spotkań" można tu umówić spotkania online i offline.

Warto już dziś zarezerwować termin od 5 do 7 kwietnia. STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, COTROL-STOM, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY czekają!

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/ oraz na Profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing-fait

 

Zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku!

 

 

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.