13.01.2020

JS-METALS. Stopy łożyskowe. Blachy Pb - Ochrona RTG.

Kategorie: Polska, Rynek, Wydarzenia

Firma JS-METALS istnieje na rynku od 2005 roku. Potwierdzeniem jakości i prestiżu firmy jest współudział w remoncie 345-metrowego, luksusowego liniowca RMS Queen Mary 2, który otrzymał dla 4 silników stop łożyskowy prosto z JS-METALS Wrocław Poland.

Wszystkie produkowane przez JS-METALS wyroby podlegają restrykcyjnej kontroli jakościowej, w tym głównie dokładnemu oznaczeniu składu chemicznego.

Analizy przeprowadzamy we własnym laboratorium przy pomocy spektrometru typu SPECTROMAXx.

JS-METALS to przede wszystkim producent wyrobów atestowanych na zgodność z normami polskimi oraz europejskimi. W toku naszej działalności wykształciły się również dodatkowe, potrzebne i doceniane usługi oraz produkty zewnętrzne, uzupełniające własną ofertę produkcyjną.

Mowa między innymi o zbudowaniu przez nas rozległej sieci kontaktów międzynarodowych, która w połączeniu z profesjonalizmem, gruntowną wiedzą i doświadczeniem negocjacyjnym, umożliwia komfortowe dla klienta przeprowadzenie pertraktacji techniczno-handlowych na korzystnych warunkach.

Natomiast ofertę produktów uzupełniają spoiwa lutownicze oraz blacha ołowiana czeskiej firmy Kovohute Pribram oraz firmy Schneider z Niemiec.

Dla zwizualizowania standardów JS-METALS, poniżej przykłady naszych produktów:

Ołowiana ochrona życia i zdrowia

Ostatnie nowości w naszej ofercie, o których szczególnie warto wspomnieć, to dostarczanie kompleksowych, certyfikowanych systemów osłon przed promieniowaniem RTG oraz gamma, łącznie z instalacją przez profesjonalne ekipy monterskie i wszelkim wsparciem technicznym.

Jako front ochrony, proponujemy wysokogatunkowe (99,97%) blachy ołowiane, o grubości od 0,25mm do nawet 50 mm, z przeznaczeniem do montażu na ścianach.

Ekrany antyradiacyjne z tego samego surowca, znajdują się wewnątrz naszych parawanów, budowanych z płyty HDF, oraz w drzwiach z magnetycznym zamkiem, prostym rantem i ukrytymi zawiasami (bezprzylgowe), które dostępne są w różnorodnej konfiguracji: jedno-, dwuskrzydłowe, przesuwne; tradycyjne bądź wspomagane silnikiem.

Wykonujemy również modyfikacje w istniejącym wyposażeniu gabinetów. Stosujemy szybkie, bezpieczne i mało inwazyjne rozwiązania, jak systemy suchej zabudowy (regips) oraz wielowarstwowe panele ochronne ze wspomnianą ołowianą blachą. Ekrany Pb wprasowujemy też w pierwotne skrzydła drzwiowe.

Finalizacją oferty są elastyczne, pod kątem dopasowania do koloru gabinetu i szerokości muru, okna antyradiacyjne z ołowianymi szybami o wymiarach nawet 240 x 110 cm.

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.