09.05.2019

Jubileusz 10-lecia

Jubileusz 10-lecia Fabryki 4x4

Jest rok 2009, w Polsce dużo się dzieje. Pomimo kryzysu ekonomicznego i negatywnych prognoz gospodarka prężnie się rozwija, po raz pierwszy w ramach światowej trasy koncertowej Polskę odwiedza Madonna, wybucha afera hazardowa, a polscy siatkarze zdobywają Mistrzostwo Europy. W tym samym roku na Podkarpaciu, w małej miejscowości pod Krosnem, działalność rozpoczynaFabryka 4x4. Świętowanie jubileuszu z całą pewnością stanowi idealny moment do podsumowania pewnego rozdziału w historii przedsiębiorstwa.

Początki działalności i kolejne etapy rozwoju

Firma powstała z pasji do off-roadu oraz z zamiłowania do pracy z metalem.Od początku funkcjonowania Fabryka 4x4 koncentrowała swoją pracęna osprzęciededykowanym dla samochodów terenowych, którystanowił podstawę działalności firmy. Z biegiem czasu, niewielka manufaktura rozpoczynająca działalność w małym garażu, zmieniła się w ogólnopolskiego potentata specjalizującego się w produkcji profesjonalnego wyposażenia do samochodów terenowych i wyprawowych. Dziś Fabryka 4x4 zaopatruje również Europę, a także inne kontynenty w osprzęt taki jak: zderzaki stalowe, osłony aluminiowe, progi, bagażniki i różnego rodzaju mocowania. Dodatkowo,w ramach dywersyfikacji oferty, Fabryka 4x4 świadczy także usługi precyzyjnej obróbki metalu, która obejmuje głownie:

a także obróbkę ślusarską, wiercenie, gwintowanie oraz spawanie metodą MIG, TIG i MAG. Aby sprostać wymaganiom klientów oraz realizować nowe zlecenia w sposób profesjonalny, przedsiębiorstwo produkujące początkowo w niewielkim zakładzie, w ciągu dziesięciu lat przeniosło swą działalność do nowej hali produkcyjnej. Fabryka 4x4 dysponuje obecnienowoczesnym parkiem maszyn, dzięki któremu cięcie blach, rur czy profili odbywa się z zachowaniem wszelkich standardów jakości takich jak ISO 9001. Precyzję i terminowość świadczenia usług obróbki metali gwarantuje nie tylko wyspecjalizowanakadra, ale również nowoczesny park maszyn, w który firma stale inwestuje. Aktualnie, przedsiębiorstwo dysponujelaserami do blach, profili i rur, prasami krawędziowymi oraz innym maszynami do obróbki metalu.

Innowacyjne technologie w zasięgu ręki

Fabryka 4x4 stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów podnosząc jakość i poziom oferowanych usług, głównie dzięki wprowadzaniu do procesów produkcyjnych nowych technologii i wyższych standardów. Spośród najbardziej innowacyjnych rozwiązań można wyróżnić technologie laserowe, które gwarantują nie tylko niezwykle dokładny, ale także szybki proces wycinania. Wykorzystanie cięcia laserowego w przemyśle metalowym jest często określane mianem technologii przyszłości. Dzieje się tak ponieważ korzystanie z tej metody obróbki daje możliwość nie tylko osiągnięcia dużej dokładności, ale także cechuje się szybkością. Do następnych plusów zastosowania technologii laserowej należy zaliczyć również możliwość pozyskania stuprocentowej powtarzalności określonego kształtu oraz czystej i gładkiej powierzchniwycinanych detali. Aspekty te są bardzo ważne dla klientów Fabryki 4x4, dlatego też firma inwestuje i podnosi kwalifikacje w obszarze nowoczesnych technologii. Warto w tym miejscu zaznaczyć, żeFabryka 4x4od lat współpracuje z wieloma dużymi przedsiębiorstwami usługowo-produkcyjnymi, którefunkcjonują w szeroko pojmowanej branży metalowej, wytwarzając dla nich zarówno półfabrykatyjak i gotowe wyroby.

Dekada to dopiero początek

Wyjątkowa okoliczność jubileuszu jest niewątpliwieokazją do refleksji, wspomnień czy podsumowań tego, co udało się osiągnąć i zastanowienia się nad tym co jeszcze można zrobić. Wizytówką firmy jest nie tylko nowoczesna siedziba i zakład produkcyjny, ale także doświadczony zespół profesjonalistów, który stale doskonali swoje umiejętności. Ilość zrealizowanych zleceń oraz zadowolonych klientów jest imponująca, co stanowi niezbity dowód na to, że przedsiębiorstwo sprawnie osiąga zamierzone cele oraz sukcesywnie dąży do tego, aby utrzymać wypracowaną przez lata pozycję lidera w branży.Innowacje oraz dalszy rozwój są jednymi z fundamentalnych wartości przedsiębiorstwa, a radość i duma z dotychczasowych sukcesów pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość, co gwarantuje rozwój firmy w kolejnych latach.

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.