11.09.2018

Mobilny Kalkulator Wagi Metali.

Fot.: Metale.pl

Wraz z rozwojem naszego portalu postanowiliśmy sprostać oczekiwaniom użytkowników i stworzyliśmy mobilną wersję Kalkulatora Metali.

Główną zaletą aplikacji jest fakt, że można wykonywać oraz przechowywać kalkulacje bez potrzeby uruchamiania komputera lub korzystania z obszernych tabel w informatorach.

Aplikacja jest dostępna za darmo na telefony komórkowe z systemem iOS i Android działa bez konieczności dostępu do internetu, dzięki czemu można korzystać z niej w każdym miejscu i w każdej chwili.

Aplikacja została rozbudowana względem kalkulatora dostępnego na naszym portalu i posiada aż dwanaście wyrobów z siedemnastu surowców, na których można wykonywać obliczenia.

Dzięki specjalnemu mechanizmowi każdy użytkownik może zapisać swoje obliczenia, oraz udostępniać je poprzez wiadomości SMS, wiadomości e-mail i wiele innych metod.

Jak pobrać aplikacje dla systemu Android?

Aplikacja jest dostępna całkowicie za darmo. Wystarczy przejść do sklepu Play z poziomu swojego smartfona z systemem Android i wyszukać aplikację pod hasłem Kalkulator Wagi Metali.

Można również zeskanować kod QR, który znajduje się poniżej, aby wyświetlić bezpośredni link do pobrania Kalkulatora Metali.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metalepl.kalkulatormetali

 

Jak pobrać aplikacje dla systemu iOS?

Aplikacja jest dostępna całkowicie za darmo. Wystarczy przejść do App Store z poziomu swojego iPhona z systemem iOS i wyszukać aplikację pod hasłem Kalkulator Wagi Metali.

Można również zeskanować kod QR, który znajduje się poniżej:

lub skorzystać bezpośrednio z linku do pobrania Kalkulatora Metali.

https://itunes.apple.com/us/app/kalkulator-wagi-metali/id1434050031?l=pl&ls=1&mt=8

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.