30.08.2018

Nowe Perspektywy 4.0

Kategorie: Polska, Rynek, Wydarzenia
Fot.: STIGO

NOWE PERSPEKTYWY 4.0

Serdecznie zapraszamy do udziału wdrugiej edycji spotkania NOWE PERSPEKTYWY 4.0, które odbędzie się w dniach 12-13.09.2018 w hotelu Mercure CENTRUM Gdynia.To spotkanie dla firm z branży metalowej mające na celu przedstawienie najnowszych trendów dotyczących maszyn i oprogramowania.

Nowe Perspektywy 4.0 to połączenie merytorycznych wykładów, warsztatów z wykorzystaniem wiodących na rynku maszyn oraz integracji branży. Jest to również jedyne takie wydarzenie w branży, na którym można zobaczyćcały proces wytwarzania metalowego modelu na żywo. Począwszy od wykonania projektu poprzezjego rozłożenie, wycenienie, wycięcie na laserze, pomiar, oznakowanie kończąc nazagięciu na prasie krawędziowej.

Na warsztatach zaprezentowany zostanie cały proces tworzenia metalowego elementu. Każdy z uczestników będzie mógł na żywo śledzić wszystkie z etapów:

  • Kontrola jakości dzięki urządzeniom pomiarowym KEYENCE
  • Oznakowanie elementu znakowarkami Markator
  • Zagięcie elementu na prasie krawędziowej BAYKAL
  • Automatyzację procesu produkcyjnego zapewni robot przemysłowy FANUC

Szczegółowy opis procesu, który zaprezentujemy podczas warsztatów jest już dostępny na http://www.stigo.com.pl/nowe-perspektywy-4-0/#Warsztaty

Spotkanie powstało z inicjatywy dwóch firm: STIGO (oprogramowanie i maszyny dla firm produkcyjnych) oraz Polteknik (maszyny i urządzenia do obróbki blach). Dzięki uczestnictwu grona ekspertów, nasze spotkanie będzie świetną okazją do ugruntowania wiedzy oraz wymiany opinii.

Celem organizatorów jest stworzenie niepowtarzalnej okazji do nawiązania znajomości biznesowych. Zapraszamy właścicieli firm, kierowników produkcji, mistrzów produkcji, technologów oraz wszystkie zainteresowane osoby.

WIĘCEJ INFORMACJI: http://www.stigo.com.pl/nowe-perspektywy-4-0/

   Partnerzy wydarzenia: 

               

                           

 

 

 

Źródło: STIGO
Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.