10.05.2018

USER DAY 2018

Fot.: Stigo

Firma STIGO po raz SIÓDMY organizuje konferencję USER DAY. Tym razem konferencja odbędzie się w dniach24-25 maja 2018 w hotelu MOLO RESORT w Osieku.

User Day to cykliczne spotkanie branży metalowej organizowane w celu przedstawienia najnowszych trendów dotyczących oprogramowania i maszyn, które wykorzystywane są przez wiodące na rynku firmy. Dzięki uczestnictwu szerokiego grona ekspertów i autorytetów z wybranej specjalności, spotkania stanowią znakomitą okazję do wymiany poglądów i pogłębiania wiedzy. Jest to również wydarzenie integrujące polskich i zagranicznych specjalistów. STIGO stwarza okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych znajomości biznesowych.

Każdy uczestnik do wyboru ma ścieżkę inżynierską oraz menadżerską (dla osób zarządzających). W ramach drugiego panelu odbędzie się szkolenie z zakresu HR, które poprowadzi specjalistka Magdalena Adamczyk-Zięba (TREDO). Temat szkolenia został dobrany na podstawie aktualnej sytuacji na rynku pracy w  naszej branży.

Na konferencji nie zabraknie najbardziej wyczekiwanych wykładów dotyczących oprogramowania do optymalizacji cięcia blach SigmaNEST. Wśród pozostałych omawianych tematów pojawią się m.in.: Zarządzanie produkcją w branży metalowej, Cięcie rur i profili, Oprogramowanie do gięcia, Wsparcie realizacji produkcji, Cięcie plazmowe i laserowe, Automatyzacja produkcji oraz znakowanie mikropunktowe i pneumatyczne.

Podczas tegorocznej konferencji poruszymy zagadnienia takie jak:

  • Najnowsza aktualizacja SigmaNEST X1.4. Cały sztab naszych specjalistów omówi dla Państwa ostatnią wersję oprogramowania. Oprócz nowych funkcji jakie pojawiły się w programie, przedstawimy zmiany w dodatkach: Color Offload, Load Manager oraz SimTrans.

  • Nowa wersja SigmaTUBE. Jakub Zięba opowie o kompleksowym programie do cięcia rur i profili, który działa w środowisku SolidWORKS.

  • Zarządzanie produkcją w branży metalowej na przykładzie SigmaMRP.

    • Przygotowaliśmy 2 prezentacje. Pierwsza poświęcony będzie ogólnemu opisowi oraz podstawowym funkcjom jakie daje oprogramowanie. W drugiej części omówimy bardziej zaawansowane funkcje i przykłady.

  • Specjalnie dla kadry zarządzającej przygotowaliśmy szkolenie z zakresu HR – więcej o tym szkoleniu już wkrótce.

  • Wsparcie realizacji produkcji dla branży tworzyw sztucznych oraz obróbki wyrobów metalowych.

  • Znakowanie mikropunktowe i pneumatyczne na hali produkcyjnej.

  • Możliwości ręcznego cięcia plazmowego.

Wśród prelegentów pojawią się również m.in.: Polteknik, Remmert oraz Supra Elco.

Drugi dzień spotkania tradycyjnie poświęcony jest indywidualnym konsultacjom ze specjalistami STIGO. Każdy z uczestników będzie mógł omówić interesujące go kwestie. Organizator, nie zapomina o zapewnieniu sportowych atrakcji dla swoich atrakcji.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja. Więcej informacji znajdziecie na stronie:http://www.stigo.com.pl/user-day-2018/

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.