23.01.2018

POLSKIE FORUM HARTOWNICZE

Kategorie: Polska, Rynek, Wydarzenia
Fot.: Agencja Reklamowa Maciaszczyk

 

Coroczne Polskie Forum Hartownicze stało się w międzyczasie najważniejszym spotkaniem branży hartowniczej w Polsce. Wydarzenie charakteryzujące się wysokim poziomem networkingu i kwalifikacji uczestniczących fachowców. Jest to jedyna niezależna konferencja tej dziedziny gospodarki w Polsce. Jej celem jest przedstawianie najnowszych trendów w branży hartowniczej, wymiana doświadczeń, nawiązanie kontaktów biznesowych. Tematyka Forum dotyczy zagadnień związanych z samymi procesami obróbki cieplnej, kontrolą procesów, utrzymaniem ruchu, zapewnianiem jakości. Tegoroczne tematy to m.in.: dobór urządzeń hartowniczych i technologii, oprzyrządowania wsadowe, azotowanie plazmowe, mycie części, hartownie na prasach, indukcja, hartowanie laserowe, pokrycia trybologiczne PVD czy nowe kierunki rozwoju obróbki cieplnej na świecie. Wydarzenie skierowane jest do kadry zarządzającej, inżynieryjnej, działów konstrukcyjnych i technologicznych, zapewnienia jakości, zakupów i in.. Zainteresowanym uczestnikom wystawiane są certyfikaty szkoleniowe.

W przeddzień konferencji startuje Akademia Doskonałości. Są to dodatkowe szkolenia praktyczne. W tym roku zaplanowano tematy z piromeotrii (kalibracja urządzeńpomiarowych, praktyczne przeprowadzanie testów SAT i TUS, pomiar jednorodności temperatury), jak i nowoczesnych nieniszczących badań pomiarowych w laboratorium metalurgicznym.

Każdego roku wręczane są wyróżnienia Member of the Heat Treatment Forum Hall of Excellence osobom szczególnie zasłużonym dla tej branży w Polsce. Więcej informacji: www.heat-treatment-forum.pl

 

Kontakt:
Maciaszczyk Premium Conferences

Michał Makuch
m.makuch@maciaszczyk.pl

533 366 511

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.