31.05.2017

Świat Aluminium

Kategorie: Rynek, Metale

Świat Aluminium

Firma Świat Aluminium jest producentem formatek aluminiowych.

Zapewnia najwyższą jakość asortymentu, szeroki wybór materiałów i co najważniejsze korzystne ceny. Bogate doświadczenie zdobyte dzięki wieloletniemu funkcjonowaniu w branży aluminiowej, pozwala na kompletowanie oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb Klienta. Firma Świat Aluminium zaopatruje najważniejsze branże polskiego przemysłu, ale służy także małym i średnim przedsiębiortwom.

W swoim asortymencie posiada między innymi: blachy aluminiowe, formatki aluminiowe, płyty aluminiowe, bloki alumiowe, blachy ryflowane, płyty frezowane, blachy odlewane, pręty aluminiowe, wałki aluminiowe oraz inne elementy wykonane z aluminium. Materiały jakimi dysponuje są najwyższej jakości z czołowych europejskich hut potwierdzonych atestami. Hurtownia Świat Aluminium na życzenie klientów oferuje usługi w zakresie cięcia materiałów, foliowania blach oraz usług CNC. Stałym klientom firma zapewnia odroczone terminy płatności, transport na terenie kraju do 48h od zamówienia oraz fachowe doradztwo przy doborze materiałów. Jako profesjonalna hurtownia aluminiowa – firma Świat Aluminium dba o jakość obsług jak i również o najlepsze warunki realizacji zleceń.

Aluminium to specjalność firmy Świat Aluminium. Połączenie dynamicznie rozwijającego się przedsiębiortwa oraz wykwalifikowanej kadry umożliwia kompleksowe realizowanie zleceń w branży obróbki skrawaniem która jest drugim pionem działalności firmy.

W trakcie wykonywania zleceń na nowoczesnych centrach obróbczych, wykorzystują wszystkie materiały, w tym m.in. aluminium ,stal, tworzywa sztuczne oraz metale kolorowe. Frezowanie na maszynach cnc takich jak cetra obróbcze, tokarki numeryczne, drążarki czy szlifierki odbywa się przy pomocy zaawansowanych narzędzi skrawających pozwalających na uzyskiwanie wysokiej precyzji przy zachowaniu dużej wydajności procesu.

Dział obróbki skrawaniem zajmuje się produkcją form na butelki,tuby, opakowania i różnorakie elementy wykonywane metodą rozdmuchu lub wtrysku. Oferuje kompleksową usługę dotyczącą realizacji Państwa zamówień. Technologia jaką jest rozdmuch, nakłada na wykonawcę usług cnc szczególny nacisk na staranność wykonania powierzchni formujących w formie, dlatego też formy rozdmuchowe wykonuje się z użyciem materiałów umożliwiających wykonanie wysoko polerowanych powierzchni. Wykonywane matryce są jedno lub wielo gniazdowe. Świat Aluminium dysponujem zapleczem konstruktorsko-designerskim, które w połączeniu z młodą kadrą i doświadczeniem właścicieli pozwala na realizację nawet najbardziej nietypowych zamówień, jakie stawiają klienci.

Strategia rynkowa Firmy opiera się na stałym podnoszeniu jakości oferowanych produktów oraz indywidualnym podejściu do każdego zapytania.

Zapraszamy do zapoznania się z wpisem firmowym firmy

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.