28 - 30.03.2017 - Kielce

SPAWALNICTWO - XII Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa

Kategorie: Wydarzenia
Niebawem, bo już w dniach 28 do 30 marca, rusza kolejna edycja targów z cyklu Przemysłowa Wiosna w Kielcach. Podobnie jak w latach ubiegłych, wystawie towarzyszyć będzie szereg interesujących wydarzeń, jednym z nich są Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa.

Targi SPAWALNICTWO od wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród firm biorących w niej udział. Dostrzegają oni potencjał wydarzenia i bardzo dobrze oceniają klientów, którzy odwiedzają te targi.

W ofercie prezentowane są maszyny, urządzenia i osprzęt spawalniczy, lasery, roboty, automaty i linie technologiczne. Nie zabraknie maszyn do lutowania czy urządzeń i sprzętu do natryskiwania cieplnego.

Targi SPAWALNICTWO to od wielu lat impreza, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród firm biorących w niej udział. Dostrzegają one potencjał tej imprezy i bardzo dobrze oceniają Klientów, którzy odwiedzają te targi. Wśród uczestników ubiegłorocznej edycji nie zabrakło firm takich jak SAP-WELD, TECHNIKA SPAWALNICZA, HYPERTHERM, CLOOS czy KEMPER.

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.