25 - 27.09.2018 - Kielce

METAL 2018

METAL - XXII Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa stanowią integralną część 73. Światowego Kongresu Odlewniczego w Krakowie, odbywającego się w dn. 23-27.09.2018r. W dniu 26.09.2018 uczestnicy Kongresu wezmą udział w sesji wyjazdowej organizowanej w Targach Kielce

Przemysłowa Jesień w Targach Kielce to cykl przemysłowych wydarzeń dedykowanych:

  • branży odlewniczej
  • przetwórstwa metalu
  • metalom nieżelaznym
  • obróbce cieplnej metali
  • recyklingowi
  • urządzniem pomiarowym

Segment komponentów potrzebnych dla odlewnictwa na targach METAL to szeroka oferta poddostawców - najlepszych firm z tej branży oferujących min.: środki chemiczne, żelazostopy, rafinatory i modeyfikatory do stopów metali, pokrycia kokilowe, smary i płyny hydraliczne.

Ponadto uzupełnieniem oferty są urządzenia filtrujące do oczyszczenia powietrza w odlewniach, wymienniki ciepła, tygle, uchwyty obróbcze, czy osłon termopar, jak również środki oddzielające i urządzenia mieszająco-dozujące do środków oddzielających.

Ostatnia edycja targów METAL w znacznej części należała do sektora odlewnictwa ciśnieniowego. Przed firmami z Niemiec, Włoch, Danii czy Szwajcarii otworzyła możliwości współpracy z nowymi klientami i dała szansę na nowe rynki zbytu. Swoją ofertę zaprezentowały m.in. firmy włoskie - AGRATI, IDRA, ITALPRESSE, COLOSIO, duńska DISA czy też szwajcarski BÜHLER.

Po raz kolejny na targach w Kielcach obecne były firmy ze Wschodu: Rosji, Ukrainy i Białorusi. Z dalekiego Wschodu po raz drugi gościliśmy firmę YIZUMI z Chin oferującą maszyny dla odlewnictwa ciśnieniowego.

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.