10.03.2017

Metef

Fot.: Metef
11 edycja METEF, która odbędzie się w Weronie (Włochy) w dniach od 21 do 24 czerwca 2017 poświęcona jest aluminium, innowacyjnym materiałom, urządzeniom i rozwiązaniom dla odlewnictwa. Będzie to najbardziej zróżnicowana i znacząca prezentacja kraju, który skupia się na innowacyjnych i konkurencyjnych branżach na świecie.

Ostatni METEF odbył się w 2014 roku przy udziale ponad 400 wystawców. 30% z nich pochodziło z 38 różnych krajów. Targi gościły delegacje handlowe z 20 krajów. Wystawa zgromadziła ponad 10 000 branżowych odwiedzających, 32% gości to reprezentanci 60 różnych krajów. Czołowe miejsce zajmują Niemcy, następnie Turcja, Iran i kraje Europy Zachodniej - są to rynki strategiczne zainteresowane wysokiej jakości technologiami i specjalizacji.

METEF to dobrana grupa gości to użytkownicy, operatorzy i dostawcy łańcucha produkcyjnego w branży metali, w tym: przetwórstwo i produkcja części i półfabrykatów; obróbka powierzchni i obróbka metali; odlewnie żelaza i metali nieżelaznych; transport począwszy od samochodów osobowych po pociągi, statki i samoloty; mechaniki, projektowanie i inżynieria, elektromechanika; zastosowania w branży budowlanej; inżynieria przemysłowa; pakowanie; recykling; energia i nowe technologie.

Zgłoszenia na METEF 2017 są już teraz znacznie liczniejsze niż w tym samym okresie przed poprzednią edycją; główne firmy już potwierdziły swoją obecność i charakteryzują się szczególnym duchem aktywności.

W skrócie - "WSPÓLNOTA METEF" reaguje bardzo dobrze na zaproszenie na przyszłoroczne spotkanie.

To będą jedyne targi gdzie wystawiać się będą wiodące fabryki i maszyny, szczególnie dedykowane dla odlewnictwa ciśnieniowego. Będzie wiele innowacyjnych rozwiązań dotyczących nie tylko produktów, ale także procesów obróbki i projektowania, sterowania, technologii automatyzacji.

METEF po raz kolejny zamierza potwierdzić swoją uznaną pozycję jako instrument promocji wiedzy metalurgicznej w branży aluminium, odlewniach, odlewnictwie ciśnieniowym, w wykorzystaniu specjalnych materiałów i innowacji w inżynierii przemysłowej, technologii i zastosowań; złożonych kwestii związanych z dużą dynamika i ciągłą ewolucją.

METEF odnotowuje i rozpoznaje trendy, stymuluje współpracę między stowarzyszeniami targowymi, organizacjami krajowymi i międzynarodowymi we odpowiadających sobie segmentach branży. Łączy nas wspólny interes - wspieranie procesów komunikacji i obecności międzynarodowej przedsiębiorstw co przekłada się na transfer technologii i wiedzy.

Masz pytania? Skontaktuj się z organizatorami

Agnieszka MoscibrodzkaSales Manager

Sede legale: Viale del lavoro, 8 – 37135 - Verona Sede operativa: Via Castegnato, 8 - 25050 – Rodengo Saiano (BS) Italy

  • mail. agnieszka.moscibrodzka@metef.com
  • Tel. +39 030 9981045
  • Int. +39 030 3669914
  • Fax +39 030 9981055
  • Mob. +39 342 730 9532
Źródło: Metef
Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.