27.02.2017

Wydawnictwo & Portal Metale.pl - 25 lat informacyjnego scalania przemysłu

Kategorie: Polska, Wydarzenia

Metale.pl spełnia misję przejrzystej platformy wszechstronnego wsparcia branży. Oznacza to zgromadzenie w jednym miejscu nie tylko bieżących informacji i kompendium twardej wiedzy, ale także bazy firm, które mogą się wzajemnie odnajdować, publikować stan swoich magazynów oraz przeprowadzać rekrutacje pracowników.

Marka zmierza w stronę portalu opiniotwórczego. Z okazji jubileuszu 25-lecia witryna została odświeżona. Słuchając głosów naszych użytkowników, dodaliśmy nowe funkcje oraz udostępniliśmy do bezpłatnego użytkowania całkiem nowy dział Giełda.

Ćwierć wieku na rynku zobowiązuje nas do równie poważnego świętowania. Uroczystości będą trwały cały rok, a za inaugurację uznajemy naszą obecność na najbliższych Targach Kielce.

Zależy nam, aby świętować razem z użytkownikami. Dlatego, w ramach podziękowania za bycie z nami, zamiast jednorazowych konkursów ogłaszamy NIEPRZERWANY, JUBILEUSZOWY OKRES UPUSTOWY:

Dodatkowo udostępniamy specjalne, promocyjne oferty publikacji firmowego artykułu oraz tekstu z okazji jubileuszu firmy klienta.

Dla czytelników naszych drukowanych publikacji, przygotowaliśmy świeżą ofertę specjalną na boks reklamowy w informatorze „Metale”. A dla jeszcze większego wzbogacenia naszych uroczystości, rozdajemy kupony na bezpłatny wpis do drukowanej wersji informatora Metale 2017.

Powyższe dobre wiadomości, to świetna okazja do spotkania z nami i pobrania dodatkowych informacji. Będziemy obecni na ważnym wydarzeniu:

  • 28-30.03.2017 na Targach STOM w Kielcach.
Źródło: Metale.pl
Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.