18.09.2016

Targi METAL już od 20 września w Kielcach!

Kategorie: Polska, Wydarzenia
Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL odbędą się już po raz 21. Towarzyszą im wystawy ALUMINIUM&NONFERMET oraz RECYKLING i CONTROL-TECH, tworząc razem prawdziwą „Przemysłową Jesień w Targach Kielce”. Od 20 do 22 września, w jednym miejscu można będzie spotkać przedstawicieli: odlewni, firm sektora odlewnictwa ciśnieniowego, dostawców surowców i komponentów z kraju i zagranicy oraz firm związanych z recyklingiem metali. To najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Już wiadomo, że będzie to również największa wystawa na przestrzeni ostatnich lat.

Wielu wystawców, premiery, zagraniczne delegacje

Targi zajmują ponad 9.000 metrów kwadratowych powierzchni. Kielecka „Przemysłowa Jesień” gromadzi 451 firm z 30 krajów świata. – w tym światowe potęgi branży odlewniczej. Udział potwierdziły zagraniczne delegacje z: Iraku, Chin, Ukrainy i Białorusi – mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. - Wiele znanych firm, właśnie w Kielcach, zaplanowało prezentację najnowszych osiągnięć. Tegoroczna edycja targów METAL wraz z uzupełniającymi je kompleksowo targami: ALUMINIMU&NONFERMET oraz RECYKLING i CONTROL-TECH zapowiada się jako największa impreza na przestrzeni ostatnich kilku lat. Warto przypomnieć, że poprzednią edycję w roku 2014 odwiedziło 2500 specjalistów.

Najnowsza wiedza w zasięgu ręki

Targi branży odlewniczej w 2016 roku obfitują w liczne merytoryczne wydarzenia towarzyszące. Wśród nich, 20 września, podczas Dnia Stopów Żelaza, znalazło się „Spotkanie Prezesów i Dyrektorów Odlewni”. Zebrani będą dyskutować m.in.: o Strategii na Rzecz Rozwoju w zakresie reindustrializacji przemysłu, a także na temat małej ustawy o innowacyjności. Od wielu lat targom METAL towarzyszy Konferencja „Krzepnięcie i Krystalizacja Metali” – w tym roku odbywa się po raz 57.

W programie „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce” znajdziemy również liczne seminaria i warsztaty oraz spotkania matchmakingowe. Podczas Dnia Odlewnictwa Metali Nieżelaznych, 21 września, odbywają się m.in.: seminarium techniczno- szkoleniowe „Kolorówka”, seminarium „Cyfrowa radiografia i tomografia komputerowa w odlewnictwie”. Po raz kolejny Targi Kielce zapraszają na specjalne spotkania brokerskie, które pomagają nawiązać nowe kontakty biznesowe z kontrahentami.

„Przemysłowa Jesień w Targach Kielce” zaprasza 20-22 września 2016

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.