22.02.2024

-

Szanowni Państwo

Mija już 10 lat od pierwszego wydania Heat Treatment Forum / Polskiego Forum Hartowniczego. Kolejna edycja odbędzie się 16-17.04. 2024, jak zwykle w Centrum Konferencyjnym Haston City Hotel we Wrocławiu i ponownie razem z nowym wydaniem Forum Mycia Przemysłowego / International Parts Cleaning Forum, poświęconego najnowszym technologiom mycia przemysłowego części i komponentów. 

 

Podwójne Forum, odmienna tematyka, jedna miejscówka, wspólna wystawa. Każdy uczestnik będzie miał możliwość swobodnego przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi salami i tematami. Ilość miejsc tak jak w poprzednich latach jest ograniczona. 

 

Najkorzystniejszy koszt uczestnictwa jeszcze tylko do 15.03. 2024 !!! (oszczędność PLN 500)

 

www.heat-treatment-forum.pl

www.industrial-cleaning-forum.com


A w związku z rosnącym w tym roku zainteresowaniem tematami obróbki cieplnej i mycia przemysłowego części, postanowiliśmy już w tym roku wypełnić naszymi wydarzeniami cały tydzień i z dwóch regularnych edycji Forum & Expo powstał CEE SufraceTechnologyWeek 2024. Oto jak będzie on wyglądał:

 
W poniedziałek 15.04.2024 proponujemy dodatkowe seminaria szkoleniowe dla branży hartowniczej z metalurgii i pirometrii. Szczegółowa informacja na stronie Forum. Zgłoszenia od natychmiast, liczba uczestników maks. 20-30 osób. 

 

Wtorek 16.04. 2024 przed rozpoczęciem Forum Mycia Przemysłowego zapraszamy wszystkich uczestników dodatkowo na bezpłatne Seminarium Czystości Technicznej wg. VDA 19.1. i ISO Class 7. Bez suchej teorii i wyolbrzymiania problemów, ale za to dużo praktyki, konkretów i studium przypadków. Z udziałem naszych laborantów. Jedyny warunek to osobne zgłoszenie drogą mailową.
 

Wtorek i środa 16-17.04.2024 odbędą się regularne Polskie Forum Hartownicze i Forum Mycia Przemysłowego 

 

W tym roku planujemy jeszcze więcej czasu poświęcić na dyskusje i networking. To, że nasz nowy koncept zafunkcjonował już w 2023, widzimy po licznym naśladownictwie polskich firm branżowych.
 
A w czwartek i piątek 18 i 19.04.2024, ponieważ nie możemy wszystkich proponowanych spotkań zorganizować we Wrocławiu, podczas dni Forum, uruchamiamy dodatkowo dwa kolejne dni na indywidualne rozmowy B2B w Opolu. Postaramy się w ten sposób ogarnąć wszystkie zapytania techniczne i zakupowe dla wszystkich branż przemysłu łącznie z e-mobility i produkcją baterii (lutowanie, mycie, płyty bi-polarne). Spotkania prosimy umawiać indywidualnie przez podane adresy kontaktowe. 

 

Spotkania w Opolu są oczywiście dla wszystkich zainteresowanych i umówionych bezpłatne.

 
Wszystkie pytania prosimy przekazywać na te dwa adresy mailowe:

 

Obróbka cieplna, lutowanie, AM, pokrycia PVD: contact@heat-treatment-forum.com

 

 

Mycie przemysłowe detali, High Purity, mycie detali drukowanych AM: contact@industrial-cleaning-forum.com 

albo bezpośrednio do mnie. 


A wszystkich uczestników władających językiem niemieckim zapraszamy na specjalne wydanie Heat Treatment Forum - German Edition do siedziby firmy Porsche w Stuttgart-Zuffenhausen w dniach 19-20.06.2024. Przez dwa dni spotykamy się w Muzeum Porsche. Dodatkowe atrakcje: Noc w Muzeum i dwugodzinne zwiedzanie zakładu produkcyjnego firmy. Produkowane są w nim Porsche Taycan, Carrera 911, Cayman i Boxster 718

www.heat-treatment-forum.com Wszystkich zainteresowanych poproszę o indywidualny kontakt. Dla uczestników z Polski uruchomiliśmy specjalne zasady. Liczba miejsc ograniczona.  

(W tym samym czasie odbywają się w Niemczech rozgrywki UEFA Euro 2024, tez w Stuttgart)

 

Do zobaczenia we Wrocławiu, Opolu lub w Stuttgarcie!

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.