26.09.2022

-

Na fali wzrostów – 5. edycja FASTENER POLAND®

 

Dane GUS jednoznacznie pokazują, że w ciągu ostatnich 18 lat polski rynek elementów złącznych wzrósł siedmiokrotnie. Ostatnie dwa lata, które dla wielu gałęzi gospodarki były trudne z powodu pandemii i zerwanych łańcuchów dostaw, paradoksalnie poprawiły jeszcze sytuację polskich firm z branży łączników albo mocowań. Europejscy producenci, którzy spotkali się z problemem braku dostępności produktów z Azji, poszukiwali dostawców zlokalizowanych bliżej ich zakładów. Skorzystały na tym polskie firmy, które mogły zaoferować produkty wysokiej jakości, w przystępnej cenie.

19-20 października 2022 r. przedstawiciele działów zakupów niemal z wszystkich gałęzi przemysłu przyjadą do EXPO Kraków na 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®. Z uwagi na stale rosnący eksport oraz krajowe potrzeby (Polska jest trzecim największym producentem łączników w  Unii Europejskiej i produkcja stale rośnie) Targi FASTENER POLAND są ważnym miejscem wymiany informacji pomiędzy producentami i dystrybutorami, a użytkownikami końcowymi mocowań przemysłowych czy łączników. W tym roku w ramach targów odbędą się FASTENER POLAND B2B Meetings – spotkania kooperacyjne zorganizowane w formule hybrydowej przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie oraz ośrodek Enterprise Europe Network. W dniach 19-20 października spotkania odbędą się w sali konferencyjnej EXPO Kraków, a po zakończeniu targów, do 28 października, na dedykowanej platformie elektronicznej. Podczas targów nie zabraknie również fachowej i merytorycznej dyskusji na aktualne dla branży tematy. Organizatorzy zaplanowali konferencję pod nazwą „Świat produkcji pełen wyzwań: od łańcuchów dostaw, po dystrybucję”.

Nic tak nie wzmacnia więzi, jak rozmowa – mówi Beata Snopkiewicz, Project Manager wydarzenia,  które w dniach 19-20 października odbędzie się w EXPO Kraków. Przed nami dwa dni pełne inspiracji, wiedzy oraz szansy na nowe kontakty biznesowe. Udział w Targach potwierdzili już wystawcy m.in. z: Turcji, Niemiec, Tajwanu, Czech, Szwecji, Estonii, Ukrainy, Włoch, Hiszpanii, Węgier, Wietnamu i Malty.

         Szczegółowe informacje na www.fastenerpoland.pl

 

 

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.