22.02.2020

Klingspor z Diamentem do statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Klingspor z Diamentem do statuetki Lidera Polskiego Biznesu

W Warszawskim Teatrze Wielkim — Operze Narodowej już po raz 26 odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu. Wydarzenie zwieńczyło XXIX edycję konkursu Business Centre Club, w którym statuetką Lidera Polskiego Biznesu nagradzane są firmy nie tylko osiągające sukces, ale i dbające o bezpieczeństwo i etykę pracy. Laureaci z poprzednich lat, którzy utrzymali lub poprawili pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do swoich Statuetek. Wśród wyróżnionych znalazł się prezes zarządu Jan Gaj i kierowana przez niego firma Klingspor z Bielska Białej – lider w zakresie produkcji i dystrybucji materiałów ściernych.

To szczególnie ważne wyróżnienie dla spółki Klingspor i jej prezesa, ze względu na długoletnie członkostwo w BCC.

Etyka to jedna z ważniejszych wartości, którymi kierujemy się w naszej działalności. Ta nagroda to odzwierciedlenie zaangażowania i ciężkiej pracy, jaką wszyscy wkładamy w nasze produkty – podsumowuje dyrektor zarządzający Klingspor Polska — Jan Gaj.

W tegorocznej Gali, wśród blisko dwóch tysięcy gości, obok najlepszych przedsiębiorców z całej Polski – członków BCC, znaleźli się także przedstawiciele rządu, parlamentarzyści, dyplomaci, wybitni przedstawiciele świata kultury, nauki, duchowieństwo i znani publicyści. Część artystyczną wydarzenia wypełnił koncert jazzowy w wykonaniu Urszuli Dudziak, chóru i orkiestry symfonicznej pod dyrekcją Janusza Powolnego.

Firma Klingspor istnieje od 1893 roku i jest liderem w zakresie technik cięcia i szlifowania. W swoim portfolio firma posiada ponad 50 000 artykułów należących do kilku grup asortymentowych: tarcze do szlifowania i cięcia Kronenflex, krążki fibrowe, ściernice listkowe nasadzane i trzpieniowe, ściernice listkowe talerzowe oraz pełną gamę papierów i płócien ściernych, tarcze diamentowe do cięcia, frezy z węglików spiekanych, jak również wyroby z włókniny szlifierskiej i elastyczne narzędzia ścierne. Zakłady produkcyjne i handlowe Klingspor, zlokalizowane są w 36 miejscach na świecie i zatrudniają łącznie blisko 3 tys. pracowników.

 

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.