15.05.2017

ITM NEWS

Kategorie: Wydarzenia
Fot.: ITM Polska

ITM News!

Z wielką radością przekazujemy Państwu długo wyczekiwany ITM News, a w nim szereg informacji dotyczących tegorocznej edycji targów: ITM, 3D Solutions, Modernlog, BHP oraz Subcontracting.

Znajdziecie w nim Państwo opisy poszczególnych wydarzeń i konferencji towarzyszących targom, zestawienie targowych premier, listę laureatów Złotego Medalu targów MTP, a także wiele innych cennych informacji, które będą dla Państwa drogowskazem po targowej ekspozycji.

Zachęcając do lektury, żywimy nadzieję, że zawarte w nim treści wzbudzą w Państwu ochotę do odwiedzenia targów.

Sprawdź ITM NEWS 2017

To dla nich przyjeżdzacie na Targi!

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych. Wystawcy targów ITM Polska 2017 zdając sobie z tego sprawę, zadbali o to, by czas spędzony w Poznaniu miedzy 6 a 9 czerwca, owocował w liczne doznania, szczególnie te związane z oglądaniem i testowaniem nowości rynkowych. ITM Polska to jedno z tych miejsc, podczas którego każdy uczestnik może zobaczyć, jak w praktyce działają urządzenia, porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się z pierwszej ręki, jakie panują w branży trendy.. Jesteś ciekaw, czym w tym roku zaskoczą Ciebie wystawcy ITM Polska? Na stronie http://bit.ly/2pNOg4K prezentujemy listę przykładowych nowości produktowych przesłanych przez Wystawców targów, a które już od 6 czerwca będą na wyciągnięcie Twojej ręki podczas targów. Szukajcie produktów oznaczonych niebiesko-pomarańczową naklejką NOWOŚĆ! Lista aktualizowana jest każdego dnia, zatem odwiedzajcie nas regularnie.

Zapraszamy!

Gdzie? Do Poznania.
Kiedy? 6-9 czerwca 2017r.

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.