28 - 30.03.2017 - Kielce

STOM - TOOL - X Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi

Kategorie: Wydarzenia
Impreza cyklu Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce z roku na rok, cieszy się coraz większą popularnością. Nie inaczej będzie z 10. edycją, która odbędzie się w dniach 28 do 30 marca 2017. Jednym z ważnych punktów cyklu są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL.

Pozytywny odbiór w ubiegłych latach wśród wystawców i odwiedzających wydarzenie z cyklu Przemysłowa Wiosna, jest dowodem na to, że impreza jest ważnym miejscem spotkań branżowych. Podczas 10. edycji targów STOM-TOLL 2017 pojawią się liczni producenci obrabiarek oferujący najwyższej klasy maszyny i urządzenia.

W tym roku na targach STOM-TOOL zaprezentują się firmy oferujące maszyny, urządzenia i technologie do obróbki termicznej, wiórowej, plastycznej czy obróbki metali. Nie zabraknie nowości i trendów takich jak: wycinarki laserowe, przecinarki plazmowe, wykrawarki, prasa krawędziowa czy nożyce gilotynowe. Ponadto zwiedzający będą mieli okazję przyjrzeć się technikom spawania laserowego.

Stałym punktem programu kieleckich targów STOOM-TOOL, jest oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, prezentacja nowoczesnych robotów, automatów i linii technologicznych.

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.