Pracownik Produkcji – Operator CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Bielsko-Biała
Firma:
RK Aluminium Robert Karasek
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-montaż elementów konstrukcji aluminiowych (stolarka aluminiowa),
-obsługa maszyn do obróbki aluminium,
-wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją produkcyjną,
-umiejętność obsługi maszyny typu CNC będzie dodatkowym atutem,
-utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze oczekiwania:
-doświadczenia w pracy na produkcji,
-zdolności manualne,
-samodzielności w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów,
-zdyscyplinowanie i sumienność.

W zamian wybranej osobie oferujmy:
-stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
-możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwa w szkoleniach,
-atrakcyjne wynagrodzenie.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Foperator-obrabiarki-cnc-katowice%2Coferta%2C5146245?utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&sendid=fabe7fc9-5c95-4edf-a303-dec6b0a53f51&send_date=2017-03-09&utm_campaign=prog_kdk_1

Ks.Józefa Londzina 31
43-382 Bielsko-Biała
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
93711331