Operator CNC
Lokalizacja:
Świętokrzyskie, Kielce
Firma:
FCPK Bytów Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Zakład w Kielcach dostarcza płyty standardowe i specjalne do form wtryskowych, płyty do tłoczników jak również płyty specjalne o różnym stopniu skomplikowania i zaawansowania obróbki wiórowej na centrach CNC, głębokim wierceniu czy bardzo precyzyjnym szlifowaniem planetarnym.

Opis stanowiska:
Obsługa frezarek sterowanych numerycznie (Fanuc).
Wykonywanie detali wg dokumentacji technologicznej.

Wymagania:
Wykształcenie techniczne,
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
Minimum 6-miesięczne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
Mile widziana znajomość systemu sterowania FANUC, SIEMENS,
Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie.

Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
Ciekawe zadania,
Przyjazną atmosferę.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-cnc-kielce,oferta,6814402

Olszewskiego 6
25-663 Kielce
ŚwiętokrzyskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8420004581