Operator prasy krawędziowej CNC
Lokalizacja:
Pomorskie, Stężyca
Firma:
CSA Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

CSA Sp. z o.o. jest doświadczonym, dynamicznym i nowoczesnym dostawcą w branży metalowej.
Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych przeznaczonych dla szerokiej grupy producentów narzędzi, sprzętu i maszyn.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym,
nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami.

Wymagania:

umiejętność czytania rysunku technicznego,
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
sumienność, dyscyplina i dokładność w działaniach.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-prasy-krawedziowej-cnc-kartuzy-okolice-stezyca-pow-kartuski,oferta,6805225

Rzemieślnicza 17
83-322 Stężyca
PomorskiePL