Monter - Ślusarz
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Firma:
Lean Technology Poland Sp. z o.o. Sp. K.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat

Opis oferty:

OPIS STANOWISKA
-Budowa i uruchamianie stanowisk i urządzeń linii produkcyjnych,
-Modyfikacja i modernizacja istniejących maszyn,
-Wykonywanie mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki w nowopowstających maszynach jak i całych liniach produkcyjnych
-Współpraca z działem konstrukcyjnym oraz automatykiem w celu zapewnienia właściwej budowy maszyn i urządzeń,
-Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów u klientów końcowych
-Opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym,

WYMAGANIA
-Wykształcenie techniczne, najlepiej w zakresie mechaniki przemysłowej, budowy maszyn,
-Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy w grupie,
-Komunikatywność,
-Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
-Czynne prawo jazdy kat. B.
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Podstawowa znajomość układów pneumatycznych i hydraulicznych

OFERUJEMY
-Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
-Umowę o pracę na czas nieokreślony
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Pracę w systemie jednozmianowym

Źródło: https://www.pracuj.pl/
Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/monter-slusarz-wroclaw-okolice-lany-pow-wroclawski,oferta,5860607

Kontakt z wystawcą:

ul. Ludwisarska 9 lok. 60
04-210 Warszawa
MazowieckiePL
Tel.:
602 530 264
infolean-technology.pl
WWW
NIP:
113-289-88-37