ODLEWNIK
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
tap.Talent
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat
Wynagrodzenie:
5 500,00 - 6 500,00PLN

Opis oferty:

Dla naszego klienta – dużej, nowoczesnej odlewni we Wrocławiu z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku europejskim i dobrej, stabilnej sytuacji finansowej, poszukujemy 5 kandydatów na stanowisko Odlewnika.

Zadania:
• praca przy piecach i pomocniczych urządzeniach odlewniczych
• sterowanie procesem technologicznym.

Oferta:
• umowa o pracę
• możliwość uzyskania uprawnień SEP i UDT
• system zmianowy
• doświadczony i przyjazny zespół
• fundusz świadczeń socjalnych
• system premiowy (premie uznaniowe i motywacyjne)
• wynagrodzenie w przedziale od 2500 do 3300 zł netto (w zależności od posiadanych kompetencji).
Wymagania

• wykształcenie lub doświadczenie zawodowe w odlewnictwie (ewentualnie gotowość do przyuczenia się do zawodu odlewnika)
• zasadnicze lub średnie wykształcenie zawodowe
• umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane (nie obowiązkowe):
• uprawnienia: energetyczne do pracy przy piecach elektrycznych
• uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu „0”
• uprawnienia na wózki widłowe
• komunikatywny język polski (dla obcokrajowców).

Kontakt z wystawcą:

tap.Talent
al.Kasztanowa 5
53-125 Wrocław
DolnośląskiePL
WWW
NIP:
6570231099
REGON:
147258658