TOKARZ
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
tap.Talent
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat
Wynagrodzenie:
5 000,00 - 6 000,00PLN

Opis oferty:

Dla naszego klienta – dużego, nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego we Wrocławiu z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku europejskim i dobrej, stabilnej sytuacji finansowej, poszukujemy 5 kandydatów na stanowisko Tokarza.

Zadania:
• obsługa obrabiarki uniwersalnej (pociągowej)
• toczenie wałków i tulei w materiałach kolorowych (brąz, mosiądz)
• obsługa urządzeń pomiarowych (np. suwmiarki).

Oferta:
• umowa o pracę
• system zmianowy
• doświadczony i przyjazny zespół
• fundusz świadczeń socjalnych
• dla najbardziej doświadczonych wynagrodzenie do 3500 - 4000 zł netto (w zależności od posiadanych kompetencji).
Wymagania
• minimum roczne-dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza konwencjonalnego
• umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane (nie obowiązkowe):
• wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza konwencjonalnego,
• zasadnicze wykształcenie zawodowe: operator obrabiarek skrawających
• uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu „0”
• komunikatywny język polski (dla obcokrajowców).

Kontakt z wystawcą:

tap.Talent
al.Kasztanowa 5
53-125 Wrocław
DolnośląskiePL
WWW
NIP:
6570231099
REGON:
147258658