Spawacz MAG 135 / monter (Niemcy)
Lokalizacja:
Podkarpackie, Sieniawa
Firma:
Service Tech Sp. z o. o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat

Opis oferty:

Firma SERVICE TECH Sp. z o. o. poszukuje spawacza MAG / montera do pracy na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:
Przygotowanie powierzchni do spawania
Spawanie i montaż zbiorników na wodę, blacha o grubości 2,5 mm
Odczyt rysunku technicznego
Szlifowanie spoin

Wymagamy:
Doświadczenia w spawaniu metodą MAG
Pracowitości, sumienności, dyspozycyjności i odpowiedzialności
Umiejętności pracy w zespole
Mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135
Prawo jazdy kat. B
Mile widziany własny samochód
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 20 €/ h w oparciu o umowę o pracę
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
Praca przewidywana na rok czasu
Opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: anna@servicetech.com.pl

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem 510942923 od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Kontakt z wystawcą:

ul. Kościuszki 42G
37-530 Sieniawa
PodkarpackiePL
Tel.:
WWW
NIP:
7941832469
REGON:
520846898

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.