Programista CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Bielsko-Biała
Firma:
SABNER
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat

Opis oferty:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

• programowanie obrabiarek CNC,
• dobór narzędzi i parametrów procesów,
• nadzór podczas wdrożenia do produkcji produktów,
• optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,
• współpraca z pozostałymi działami w zakresie nadzoru technologicznego,
• wsparcie techniczne dla operatorów maszyn,
• odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania:

• min. wykształcenie średnie techniczne
• znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
• umiejętność organizacji pracy własnej,
• sumienność i dokładność,
• wysoka motywacja do pracy, chęć nauki i rozwoju,
• dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym,
• nastawienie na realizację założonych celów,
• czynne prawo jazdy kat. „B”.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w młodym i dynamicznych zespole, opieka i wsparcie przełożonego,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie, nowe technologie i maszyny.

Kontakt z wystawcą:

SABNER
Maków 15
43-300 Bielsko-Biała
ŚląskiePL
Tel.:
WWW
NIP:
9372434136
REGON:
240782904

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.