Ślusarz - Spawacz
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Toruń
Firma:
Centrostal Handel Sp z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat

Opis oferty:

Opis stanowiska:
•spawanie konstrukcji oraz elementów,
•prace naprawczo-spawalnicze,
•wykonywanie prac ślusarskich i obróbczych wyrobów hutniczych,
•prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:
•aktualne uprawnienia spawalnicze MIG MAG,
•umiejętność czytania rysunku technicznego i kontrola zgodności z dokumentacją techniczną,
•mile widziane doświadczenie na stanowisku,
•umiejętności ślusarsko – monterskie,
•samodzielność i dobra organizacja pracy,
•mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice,
•umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz itp.),
•gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
•umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (po okresie próbnym),
•możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
•wynagrodzenie adekwatne do umiejętności pracownika,
•pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Źródło: https://www.pracuj.pl/
Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-spawacz-torun,oferta,7125842

Kontakt z wystawcą:

Dworcowa 5
87-100 Toruń
Kujawsko-PomorskiePL
512252452:
r.gajewski@centrostalhandel.pl:
WWW
NIP:
8792514640
REGON:
340291882

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.