Brygadzista w Ślusarni
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
Firma:
Phoenix Contact Wielkopolska
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat

Opis oferty:

Poznaj nas

Dział Ślusarni w Phoenix Contact Wielkopolska jest odpowiedzialny za zapewnienie dostępności i sprawności form wtryskowych na potrzeby naszej produkcji. Odpowiada m.in. za czyszczenie, naprawę i przezbrojenie form wtryskowych w celu przywrócenia ich zdolności produkcyjnych.

Poznaj pracę na naszej ślusarni: https://blog.phoenixcontact.com/marketing-pl/jak-wyglada-praca-brygadzisty-na-slusarni-icc/

Jakie będą twoje zadania?

Nadzór nad realizacją planu Ślusarni w celu terminowej obsługi zleceń z Działu Wtryskowni

Organizacja pracy ślusarzy – podział zadań i monitorowanie ich wykonania

Wsparcie pracowników w bieżących problemach

Rozwój umiejętności technicznych podległych pracowników

Udział w projektach optymalizacyjnych

Czego oczekujemy?

Teoretyczna i praktyczna znajomość metod obróbki metalu

Znajomość rysunku technicznego

Mile widziana znajomość budowy form wtryskowych

Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Mile widziana znajomość systemu SAP

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Aplikuj poprzez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3e88ca383a8741f0bd365223477d30d2

Kontakt z wystawcą:

Celna 5
64-300 Nowy Tomyśl
WielkopolskiePL
Praca:
WWW

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.