Ślusarz - Monter kadłubów okrętowych
Lokalizacja:
Opolskie, Kędzierzyn-Koźle
Firma:
Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat

Opis oferty:

Firma Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o. w Kędzierzynie-Koźlu zatrudni:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
samodzielność w działaniu
umiejętność obsługi palnika acetylenowo - tlenowego
podstawy używania spawarki podczas montażu
posiadanie wiedzy w zakresie montażu konstrukcji stalowych
posiadanie wiedzy w zakresie budowy obiektów pływających (mile widziane)
umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziane)
sumienność, dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:
Umowę o pracę
Dobre oraz stabilne warunki zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie
Fundusz socjalny
Prywatną opiekę medyczną
Szkolenie wdrażające w obowiązki

Źródło: https://www.pracuj.pl/
Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-monter-kadlubow-okretowych-kedzierzyn-kozle,oferta,500015008

Kontakt z wystawcą:

Stoczniowców 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle
OpolskiePL
Tel.:
WWW
NIP:
749-14-39-819
REGON:
531148415

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.