PRZEPALACZ GAZOWY SKUP ZŁOMU BYDGOSZCZ
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, BYDGOSZCZ
Firma:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "STALEX" IRENEUSZ KACZOROWSKI
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat

Opis oferty:

Hurtownia z 20-letnią historią, posiadająca stabilną pozycję na rynku w branży handlującej złomem, poszukuje pracowników na stanowisko
SPAWACZ/PALACZ GAZOWY PALNIKIEM PROPANOWO-TLENOWYM

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku 7:00-15:00 lub 8:00-16:00
- praca na I zmianę
- praca docelowo na stałe po okresie sprawdzającym
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Obowiązki :
- przepalanie złomu stalowego
- segregacja złomu
- utrzymywanie porządku na placu
- dbałość o powierzony sprzęt
- realizowanie wyznaczonych celów ilościowych
- dodatkowa praca na magazynie

Wymagania:
- uprawnienia palacza lub spawacza gazowego, cięcie tlenowe
- udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku palacza
- uprawnienia na wózki widłowe i umiejętność ich obsługi - są mile
widziane, ale nie są warunkiem koniecznym

Oczekujemy:
- rzetelności i zaangażowania
- umiejętności pracy w zespole
- dokładności
- chęci do pracy
- gotowości do rozpoczęcia pracy od zaraz

Prosimy, żeby aplikacje zawierały CV oraz zdjęcie.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: sebastian@stalex.net.pl
TEL KONTAKTOWY: 508-310-025

Kontakt z wystawcą:

PODMIEJSKA 4
85-453 BYDGOSZCZ
Kujawsko-PomorskiePL
TEL.:
FAX:
Hurtownia Stali:
Skup Złomu:
WWW
NIP:
967-015-63-93
REGON:
91359718