DATA WYSTAWIENIA: 29.05.2019
Cena: Prosimy o kontakt ilość: 1szt.

Opis:

System Stabilis pozwala na poprawę efektywności i wyniku finansowego przedsiębiorstw produkcyjnych. Stabilis zwiększa wydajność oraz efektywność wykorzystania zasobów produkcyjnych i osobowych. Ułatwia automatyzację procesów wymiany i zbierania informacji pomiędzy ludźmi, systemami IT i maszynami, a także wspiera planowanie i optymalizację operacji w czasie rzeczywistym. Umożliwia identyfikacji wąskich gardeł, ograniczenie przestojów i mikroprzestojów, zwiększenie efektywności personelu, poprawę jakości produkcji, ograniczenie zużycia energii i materiałów oraz lepszą organizację przedsiębiorstwa. 

Stabilis jest odpowiedzią na wysokie koszty wdrożenia systemów modułowych oraz ich niedostosowanie do realnych potrzeb i ciągłych zmian. Działa na systemie Linux oraz AndroidIntegruje dowolne urządzenia (PLC, drukarki, kolektory, mobile, czujniki), systemy IT i dedykowane konsole operatorów. Dodatkowo umożliwia zaawansowane raportowanie i monitoring, zbieranie i rozliczanie danych o przestojach i zużyciu, połączenie produkcji z magazynem (JIT) i rejestracją w ERP, wdrożenie TQM, predykcję awarii i andon.

Unikalna technologia konfiguracji naszego systemu za pomocą grafów procesowych jako pierwsza na świecie umożliwia ewolucję oprogramowania zgodnie z opartymi o ciągłą poprawę praktykami Lean. Dzięki łatwej konfiguracji możliwe staje się utrzymanie systemu przez własny zespół IT, co zapewnia bezpieczeństwo niespotykane w żadnym innym produkcie klasy MES. 

Stabilis to rozwiązanie na lata, kompleksowe i wolne od ograniczeń. Wdrażane i dostosowywane ewolucyjnie w kilku etapach, szybko akceptowane przez użytkowników. Działa od chwili instalacji i od początku przynosi mierzalne efekty finansowe oraz szybki zwrot z inwestycji.

Stabilis posiada „Opinię o innowacyjności” wydaną przez Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP – jedną z wiodących jednostek badawczy w obszarze automatyki przemysłowej. Dzięki temu, że Stabilis jest innowacyjną polską technologią - mikro, małe i średnie firmy mogą refinansować jego wdrożenie z programu grantowego „Sieć Otwartych Innowacji”. Aby skorzystać z tej możliwości należy złożyć wniosek do końca 2019 roku. Wdrożenie technologii może odbyć do końca 2022 roku. Pomagamy naszym Klientom w przygotowaniu wniosku w części dotyczącej technologii. 

Naszym partnerem jest francuska instytucja finansowa specjalizująca się w leasingu oprogramowania. Dzięki temu system Stabilis można zakupić w leasingu.

Jest dla nas szalenie ważne, by nasi Klienci osiągali znaczące i jak najszybsze szybkie korzyści z wdrożenia naszej aplikacji. Dlatego w naszej ofercie mamy audyt, który określa możliwości poprawy efektywności operacyjnej. Celem oceny jest wskazanie źródeł poprawy o największym finansowym potencjale poprawy (wzrost EBITDA lub marży). Oceny dokonujemy w oparciu o sprawdzone 30-letnie doświadczenie w operacjach, w tym 20-letnie doświadczenie we wzorcowych organizacjach w skali światowej. Audyt jest bezpłatny, to znaczy proponujemy współpracę w 100% opartą o osiągnięte kryteria sukcesu. 

#MES # lean manufacturing #IoT #przemysł 4.0 #VSM #TPM #kaizen #predykcja #OEE #automatyka #scada #leasing #SOI

Galeria:

miniatura
miniatura
miniatura
Indigobird Sp. z o.o.
Targowa 59/7
03-729 Warszawa
MazowieckiePL
Piotr Mikuła:
Piotr Mikołajczak:
Piotr Mikołajczak:
Piotr Mikuła:
WWW
http://stabilis.io
NIP:
716-281-76-86
REGON:
362751361

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.