20.09.2016

Wydawnictwo & Portal Metale.pl - 25 lat informacyjnego scalania przemysłu

Kategorie: Polska, Wydarzenia
Wydawniczo koncentrujemy się na pozostawaniu w samym centrum przemysłu. Tam, gdzie krzyżują się nici informacyjne, interesy firm, dane branżowe. Zapewniamy faktom i doniesieniom energetyczny przepływ, aby scalać komunikację rynku, mnożyć okazje do nawiązywania nowych współprac, scalania obecnych relacji, aktualizowania wiedzy dla lepszych decyzji, a także dla promowania polskich firm za granicą.

Metale.pl spełnia misję przejrzystej platformy wszechstronnego wsparcia branży. Oznacza to zgromadzenie w jednym miejscu nie tylko bieżących informacji i kompendium twardej wiedzy, ale także bazy firm, które mogą się wzajemnie odnajdować, publikować stan swoich magazynów oraz przeprowadzać rekrutacje pracowników.

Marka zmierza w stronę portalu opiniotwórczego. Z okazji jubileuszu 25-lecia witryna została odświeżona. Słuchając głosów naszych użytkowników, dodaliśmy nowe funkcje oraz udostępniliśmy do bezpłatnego użytkowania całkiem nowy dział Giełda.

Ćwierć wieku na rynku zobowiązuje nas do równie poważnego świętowania. Uroczystości będą trwały cały rok, a za inaugurację uznajemy naszą obecność na najbliższych Targach Kielce.

Zależy nam, aby świętować razem z użytkownikami. Dlatego, w ramach podziękowania za bycie z nami, zamiast jednorazowych konkursów ogłaszamy NIEPRZERWANY, JUBILEUSZOWY OKRES KONKURSOWY:

Do wygrania, co kwartał:

Dla klientów biznesowych:

  • Zwrot kosztów zakupionego abonamentu, banera, artykułu sponsorowanego, artykułu o jubileuszu firmy.Jeden zwycięzca w każdej kategorii.

Dla aktywnych gości nowej odsłony Metale.pl (logujących się po 16 maja 2016r):

Warto uważnie śledzić fanpage portalu – terminy losowań kwartalnych zwycięzców:

  • Za okres do 30.09.2016 r.: 1 października 2016
  • Za IV kw. 2016 r.: 1 stycznia 2017
  • Za I kw. 2017 r.: 1 kwietnia 2017
  • Za II kw. 2017 r.: 1 lipca 2017
  • Za III kw. 2017 r.: 1 października 2017
  • Za IV kw. 2017 r.: 1 stycznia 2018

Dodatkowo udostępniamy specjalne, promocyjne oferty publikacji firmowego artykułu oraz tekstu z okazji jubileuszu firmy klienta.

Dla czytelników naszych drukowanych publikacji, przygotowaliśmy świeżą ofertę specjalną na boks reklamowy w informatorze „Metale”. A dla jeszcze większego wzbogacenia naszych uroczystości, rozdajemy kupony na bezpłatny wpis do drukowanej wersji informatora Metale 2017.

Powyższe dobre wiadomości, to świetna okazja do spotkania z nami i pobrania dodatkowych informacji. Będziemy obecni na dwóch ważnych wydarzeniach:

  • 20-22.09.2016 na poczwórnych Targach w Kielcach (stoisko 55 w hali F)
  • 26-28.09.2016 na 5 Międzynarodowej Konferencji Lutowniczej w budynku NOT (ul. Piłsudskiego 74) we Wrocławiu.
Źródło: Metale.pl
Udostępnij: